Kuidas tellida?

Sleeptime.ee e-poest saab osta tooteid mugavalt ja turvaliselt. Valige tootekataloogist meelepärased tooted ja sobivuse korral lisage soovitud toode ostukorvi, klikkides nupule "Lisa korvi". Kindlasti palume tähelepanu pöörata toodete juures olevatele infole ja mõõtudele.

Ostukorvis saate ülevaate lisatud toodetest.

Ostukorvis olevate toodete koguseid saate muuta, kui kirjutate soovitud koguse numbrina lahtrisse "kogus" ja klikkate nuppu "Salvesta koguse muudatused". Toote saate ostukorvist eemaldada, kui klikkate punase x-i peale. Seejärel avaneb uus aken, kus küsitakse: "Kas oled kindel, et soovid toote korvist eemaldada?", seejärel vajutage "OK".

 

Kui ostukorvi sisu on üle kontrollitud, siis klikkige nupule "Telli" ning täitke kõik tärniga täidetud väljad ja valige sobiv kauba kättesaamisviis.

 

NB! Palume veenduda, et kõik andmed oleksid korrektsed.

 

Kauba eest tasumine:

  • Arvega

Klikkige nupule "Esita tellimus".  Seejärel kuvatakse Teie tellitud toodete summa ja avaneb võimalus salvestada arve .pdf failina ning tellimuskinnitus saadetakse ka Teie e-posti aadressile. Teile koostatud arveid on võimalik näha ka sisse logides "Tellimuste ajalugu" alt. Palume arve tasuda 2 tööpäeva jooksul. Kui kahe tööpäeva jooksul ei ole arvel näidatud summa laekunud ega tähtaja pikendust taotletud, siis tühistatakse tellimus.

 

  • Pangalingiga


Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, LHV, Danske, Coop ja Luminor).

Makse tegemine toimub väljaspool Sleeptime e-poe keskkonda Maksekeskus AS vahendusel. Sleeptime e-poel puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardiandmetele.

Pärast toote eest tasumist vajutage palun pangas kindlasti nupule "Tagasi kaupmehe juurde".

 

 

 

 

Meeldivaid oste soovides,

Sleeptime.ee meeskond

 

sleeptime.ee@gmail.com